KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14776170
nr 1477 6170
Haim Kern
(f. 1930), Tyskland
Färgetsning, Signerad, numrerad 66/100. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
Kondition: skadad glasskiva
Haïm Kern, tysk konstnär född 1930.
måndag 4 juli 2022
kl 19:28:35